Historia ustroju państwa

Wydawnictwo: Ars Boni et Aequi
83-87148-37-7
historia
bachu

Praca jest próbą ujęcia historii ustroju państwa w sposób uwzględniający przede wszystkim potrzeby wykładu tego przedmiotu na Wydziale Prawa i Administracji w Poznaniu, co nie zmniejsza jednak użyteczności podręcznika dla studentów innych wydziałów i kierunków gdzie wykłada się ten przedmiot. Materiał zawarty w książce został ujęty w sposób najbardziej zwięzły, systematyczny i dostępny dla studentów.Dzięki przyjętej przez autorów metodzie udało się uzyskać wykład bardziej strukturalny niż to dotychczas praktykowana oraz zmniejszyć objętość podręcznika i uwolnić go od wady nadmiernego szufladkowania tematu.

darthbergi | 2017-10-23
Nikola | 2017-03-08