Zgłosuj na książki roku 2017

Manowce seksu-prostytucja

Wydawnictwo: Res Polona
zielony_kot

Jaskrawość i mrok świata nierządu. Lupanary, burdele, salony masażu, "hotele miłości", ulice i dzielnice rozkoszy. Pożądanie i seks. Sadyści i masochiści. Sutenerzy i stręczyciele. Prostytutki, hetery, gejsze, bajadery, kurtyzany, metresy, kokoty, call-girls i ich klienci- w bulwersującej książce K. Imielińskiego, która nie przemilcza żadnych faktów!

źródło opisu: odwrót książki

źródło okładki: zdjęcie własne

kuradomowa | 2014-02-22
Przeczytana: 2014 rok

Psychologiczno-socjologiczna analiza zjawiska prostytucji. K. Imieliński w ciekawy sposób "rozkłada na części pierwsze" problem prostytucji zaczynając od istoty seksu w życiu każdego człowieka jako narzędzia do zaspokajania kilku sfer. Prostytucję rozpatruje jako zaburzenie tych sfer. Nie jest to książka oceniająca, pozostawia możliwość własnych interpretacji. Skupia się nie tylko na osobach wykonujących zawód prostytutki ale również zadaje pytanie o klientów, bez których seksbiznes nie byłby prężnie rozwijającą się gałęzią handlu na czarnym rynku.

Maria | 2017-12-01
Andrzej | 2016-10-02