Nowy słownik pedagogiczny

Wydawnictwo: Żak
pedagogika, słownik
Kamulka84

To 10 rozszerzone i uzupełnione wydanie. Znalazły się w nim nowe hasła i nazwiska, poprawiono i uzupełniono stare. Dzięki temu "Słownik" stał się znacznie bogatszy i w pełni przystosowany do potrzeb współczesnego odbiorcy, a więc studentów pedagogiki i innych nauk humanistycznych, nauczycieli wszystkich szczebli i innych zainteresowanych historią i współczesnością pedagogiki.

jolene7 | 2014-01-24

Porządny i przyzwoicie opracowany słownik. Powinien znaleźć się na półce każdego studenta pedagogiki.

Assapan | 2011-05-30
Przeczytana: 30 maja 2011

To co potrzebowałam to znalazłam. Język zrozumiały.

| 2012-03-03

Moim zdaniem warto zainwestować już na pierwszym roku studiów. Słownik pedagogiczny towarzyszy mi przez całe studia i na pewno jeszcze nie raz się przyda. A pojęcia wytłumaczone są w sposób przejrzysty i napisane prostym językiem.

VeraSonatti91 | 2016-03-26
Maksym Adamczak | 2014-03-15