Instytucje i instrumenty funkcjonowania gospodarki rynkowej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Poznaniu
biznes, finanse

Piąty zeszyt Debiuty Ekonomiczne składa się z 13 artykułów o różnorodnej tematyce, która w każdym przypadku wynika z subiektywnych zainteresowań Autorów oraz wiodącej tematyki merytorycznej Koła Naukowego, do którego należą. zbiór otwierają opracowania poświęcone zagadnieniom makroekonomicznym w Polsce, takim jak: prywatyzacja w przedsiębiorstwie ze strategicznego sektora nafty i gazu oraz demograficzne aspekty podażowe rynku pracy w okresie transformacji gospodarki. Druga grupa artykułów został