Operacja: Skrzydło

Wydawnictwo: Ameet

Przygotujcie się na najzabawniejszą przygodę wszechczasów - do akcji wkraczają Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper, czyli pingwiny z Madagaskaru. Przed Wami pełna zaskakujących zwrotów akcji historia. Sprawdźcie, jak mali przyjaciele radzą sobie w nowojorskim zoo i kim jest tajemniczy Pan Talon. Jakie sekrety ukrywa przed resztą Szeregowy? Przekonajcie się sami. Doskonała zabawa i...

Przekonajcie się sami. Doskonała zabawa i porcja śmiechu gwarantowana!

Na półkach: Przeczytane, Ameet

Zapewne każdy z Was oglądał bajkę "Madagaskar"? Więc na 100% pamiętacie też te cztery rewelacyjne pingwiny: Rico, Skippera, Kowalskiego oraz Szeregowego :) Tym razem mamy okazję zaprezentować Wam książeczkę właśnie o tych czterech wyżej wymienionych panach :)

Podczas pewnego popołudnia w nowojorskim zoo pingwiny postanowiły zapolować na wózek Pana z hot dogami. Niestety podczas tej misji Skipper spadł z wysokiej gałęzi i złamał sobie skrzydło. Za nic nie chciał udać się do lekarza i udawał przed chłopakami, że wszystko jest w porządku. Na szczęście trafił on do szpitala, ale nie zamierzał tam wcale zostawać. Za wszelką cenę chciał się wydostać. Zresztą reszta ekipy również pognała Skiperowi na pomoc. Jednak spotka ich nie mała niespodzianka. powiedziałabym nawet, że przerażająca pomyłka :)

Kto oglądał kiedyś "Madagaskar" lub późniejszą odcinkową bajkę "Pingwiny z Madagaskaru" ten na pewno idealnie wie jakie świetne one są :) Naszym zdaniem to najfajniejsze i najśmieszniejsze...

Basia Pelc | 2014-09-14
Tanya | 2012-10-10