Medytacje... o darach Ducha Świętego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Pina2601

Medytacje o darach Ducha Świętego mówią o żarliwym poznawaniu Boga i doznawaniu Jego Miłości, przenikającej życie i świat. [...] Medytacje... o darach Ducha Świętego są zarówno intelektualnym, mądrościowym, wniknięciem w tajemnice wiary, jak i osobistym ich przeżyciem, realizacją życiową ich mocy i piękna. Mówią one o żarliwym poznawaniu Boga i doznawaniu Jego Miłości, przenikającej życie i...

[...] Medytacje... o darach Ducha Świętego są zarówno intelektualnym, mądrościowym, wniknięciem w tajemnice wiary, jak i osobistym ich przeżyciem, realizacją życiową ich mocy i piękna. Mówią one o żarliwym poznawaniu Boga i doznawaniu Jego Miłości, przenikającej życie i świat. Świadczą one, że Duch Święty obdarza umysł, wolę i cały świat osobowy człowieka, niewypowiedzianymi swymi darami, które przemieniają życie doczesne w nadprzyrodzoną komunię z Trójcą Świętą, czyniąc je czymś wspaniałym i pełnym piękna.

ks. prof. dr hab. Czesław Bartnik, teolog dogmatyk KUL

źródło opisu: www.gaudium.pl