Uciec od przeszłości

Wydawnictwo: Harlequin
6 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
The Hood
Veronica

Doria osiągnęła sukces dzięki uporowi i wytrwałości. Postanowiła wymazać z pamięci bolesne wspomnienia i wtopić się w nowe środowisko. Niespodziewanie spotyka przyjaciela z dawnych lat, który również wychował się w slumsach. Matt zrobił karierę, ale w przeciwieństwie do Dorii, nie odciął się od swoich korzeni.

Rakszasi | 2017-09-18
Na półkach: Przeczytane, Harlequiny
Przeczytana: 18 września 2017

Historia Matt i Dorii zaczyna się w slamsach, z których obojgu udało się wyrwać i osiągnąć wiele na polu zawodowym. Każdy z nich inaczej traktował swoją przeszłość i w inny sposób mierzył się z nią w obecnej chwili. Już jako nastolatkowie pałali do siebie uczuciem, które po latach rozłąki powróciło z większą siłą. Bardziej z przyjemnych Harlequinów jakie do tej pory czytała, pochłonęłam książkę raptem w parę godzin.

książek: 1939
izomorfia3 | 2014-05-24