Najpiękniejszy prezent

Okładka książki Najpiękniejszy prezent Carin Rafferty
Okładka książki Najpiękniejszy prezent
Carin Rafferty Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Temptation literatura obyczajowa, romans
Harlequin Temptation
Christmas knight
Harlequin
1992-01-01
1992-01-01
837070171X
Urszula Pióro
święta życie szczęście dzieciństwo wspomnienia uczucia

Christmas urodziła się w Boże Narodzenia. Jest radosną, młodą dziewczyną. Decyduje się na pracę w centrum handlowym Adam Wortha jako fotograf. Jej ojciec zostaje sklepowym Świętym Mikołajem. Adam nie lubi Świąt, bo przypominają mu rozpad małżeństwa jego rodziców. Nie umie wybaczyć ojcu,że zostawił matkę. Ma młodszą siostrę Danielle. Czy Christmas i Adam będą razem? Czy Adam pokocha znowu Święta? Wspaniała lektura na czas Świąt.

Na półkach: , , , , , ,

• Ebooki przeczytane 2016
  • Przeczytane 2014
  • Przeczytane 2011
  • Romans

Dodaj cytat z książki Najpiękniejszy prezent