Kameleony

978-83-935483-0-9
poezja/erotyka/miłość
poezja
Aaaaa R

"Kameleony" to drugi tomik poezji erotycznej autorstwa wrocławskiej poetki Izabeli Bill, której twórczość sytuuje się w kręgu liryki miłosnej, tworzonej przez tak wielkie poetki jak Safonę, Marię Pawlikowską-Jasnorzewską czy Halinę Poświatowską. Jej wiersze są bardzo namiętne i zmysłowe, bezpruderyjne, pełne przeczucia wiecznego głodu, który nie może być zaspokojony. Tomik jest zapisem...

Tomik jest zapisem monologów wewnętrznych dwojga ludzi - mistrza i uczennicy, których połączyło uczucie. Tematyka wierszy dotyka nie tylko spraw miłości i erotyki, ale też problemów egzystencjalnych i moralnych.

źródło opisu: www.red.media.pl

źródło okładki: www.red.media.pl

Czytelnik_perfidny | 2016-12-02

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dobra, sama autorka wystawiała laurkę swojej książce.

| 2016-07-21

Kocham poezję, ale ta do mnie nie trafiła.

Isabel Bill | 2012-09-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2012

Ciekawa konwencja zapisu- wewnętrzne monologi bohaterów w formie wierszy.Historia trudnej miłości młodej uczennicy i starszego mistrza.Tytułowe "Kameleony" do określenie na uczucia, które zmieniają zabarwienie emocjonalne jak kameleony.Przykładowa znajomość jest pretekstem do rozmów i przemyśleń dotyczących relacji damsko-męskich, miłości duchowej oraz fizycznej niezależnie od wieku i poglądów.Polecam!

Arita Be | 2013-03-15
Przeczytana: 14 marca 2013

Przepiękna historia zapisana wierszami. Jestem zachwycona! Serdecznie polecam.

newland1 | 2016-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2016