Medytacje... o krzyżu Chrystusa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Medytacje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gaudium
978-83-7548-041-2
religia
Pina2601

W Medytacjach o krzyżu ks. Lucjana Szubartowskiego znajdzie Czytelnik nie tylko rozważania dotyczące bezpośrednio drogi krzyżowej Chrystusa i jej znaczenia dla nas.
Temat męki Zbawiciela autor potraktował bowiem jako punkt wyjścia do głębszych refleksji obejmujących istotne wartości w życiu człowieka. Razem z nim możemy się więc zatrzymać nad codziennością, w którą krzyż się wpisuje.

źródło opisu: www.gaudium.pl

źródło okładki: http://www.gaudium.pl/