Rodzina naszych czasów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poznać i zrozumieć człowieka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
Rodzina naszych czasów
rodzina, model rodziny, dzieci
literatura faktu
Tomasz

Mamy coraz większe domy i coraz mniejsze rodziny. Coraz częściej rozbite i niepełne albo aternatywne związki partnerskie zamiast małżeństw z dziećmi. W „Focusie” często piszemy o przemianach, jakim podlegają współczesne rodziny zmienione przez nową rzeczywistość i nowoczesne technologie. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: – Kto tak naprawdę wychowuje Twoje dziecko? – Jak się...

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania:

– Kto tak naprawdę wychowuje Twoje dziecko?
– Jak się dogadać z niemowlakiem?
– Co się stało z bajkami?
– W jaki sposób technologia zmienia mózgi dzieci?
– Czy zwierzę potrafi wychować człowieka?

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,29,311,rodzina-naszych-czasow.html

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki/29/311.jpg

Psotka | 2014-08-21
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

A o to i druga już, a może dopiero książka Focusa, która wpadła w me ręce i została przeczytana. Wrażenia jak najbardziej pozytywne choć nie aż tak jak po pierwszej książce.

Tak jak poprzednia pozycja tak i ta jest krótka, ma kieszonkowy format, intrygującą tematykę oraz ciekawą okładkę. A wśród tego spora ilość ciekawostek. Nie każda z nich przypadła mi jednak do gustu. Kilka z omawianych tu aspektów rodziny to np. kto tak na prawdę wychowuje nasze dzieci ( i tu sama nie wiem czy się zgadzam z poglądami ukazanymi w książce), jaki wpływ na dzieci ma wychowanie, a jaki geny? co z tym wszystkim maja wspólnego media? czy ryzykujemy czymś decydując się na adopcję? I temat, który zaintrygował mnie najbardziej "dzikie dzieci" - czyli wychowankowie zwierząt. Muszę go zgłębić jak tylko się da! Wszystko to plus inne tematy znajdziecie w tej publikacji. Napisane językiem prostym, łatwym i przejrzystym. Czyli zrozumianym dla każdego.

Książkę polecam amatorom ciekawostek, gdyż zaawansowanym...

AnetaO | 2013-07-03
Przeczytana: czerwiec 2013

Książka składająca się z artykułów drukowanych w gazecie Focus

szary1991 | 2013-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2013

ciężko ocenić. większość artykułów po prostu ciekawa. niektóre tematy znacznie odbiegają od myśli przewodniej książki.

Mała_Mi | 2017-03-06
Przeczytana: 25 grudnia 2016