Szczęśliwe rozwiązanie

Tłumaczenie: Anna Just, Tomasz Stożek
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza (tom 16)
Wydawnictwo: Edipresse
Und plotzlich warst du da/ Zwischen Lied und Liebe
romans, saga niemiecka
Amanda

Jan powoli staje się coraz ważniejszą osobą w życiu Leny, choć nie do końca udaje jej się zapomnieć o Thomasie. Przyjaciółka Leny, Sylvia, w dość dramatycznych okolicznościach rodzi bliźnięta. Wszyscy mieszkańcy Słonecznego Wzgórza są nimi zachwyceni. Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na...

Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną, pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatając turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak szybko stawić czuła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwań, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.

źródło opisu: Edipresse Polska, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie