Spotkania z egzorcystami

Wydawnictwo: Salwator
9788375801910
religia
Patryczken

To pozycja naprawdę wyjątkowa, kompletna i szeroko opisująca zagadnienie obecności szatana w dziejach. Po jej lekturze rzeczywistość nie będzie już taka sama. Zasadzki demonów Poznać strategię szatana XX stulecie pod znakiem szatana Diabeł w literaturze i filmie Kult zła w muzyce Szatan w strukturach państw i religii Szatan w życiu świętych Radiesteci i bioenergoterapeuci Homeopaci Rozmowy ze...

Zasadzki demonów
Poznać strategię szatana
XX stulecie pod znakiem szatana
Diabeł w literaturze i filmie
Kult zła w muzyce
Szatan w strukturach państw i religii
Szatan w życiu świętych

źródło okładki: http://www.salwator.com/

Przemysław Zyra | 2016-04-12
Na półkach: X2016, Przeczytane, Posiadam, Próby
Przeczytana: 12 kwietnia 2016

Książka bez wątpienia wartościowa i przydatna. Nie powiedziałbym jednak, że opisuje spotkania z egzorcystami. Autor omawia wiele aspektów działalności złego ducha oraz wiele sposobów narażenia siebie na jego działanie. Treści z pewnością będą przydatne, szczególnie dla czytelnika słabo rozeznanego w temacie. Poleciłbym książkę rodzicom czy osobom dorastającym, bo często na działanie złego narażeni są młodzi ludzie wchodzący w dorosłość. A niewiedza nie jest usprawiedliwieniem w kwestii wystawiania się na wpływ zła osobowego. Cieszy, że taka książka pojawia się w czasach, w których o istnieniu szatana się zapomina.

Machaera | 2014-07-20
Bruno | 2014-06-09