Aniołowie i Demony. Co tak naprawdę o Nich wiemy?

Tłumaczenie: Jan J. Franczak
Wydawnictwo: M
Angels (and Demons). What do we really know about them?
978-83-7595-183-7
Anioły
religia
Ag2S

Czy aniołowie rzeczywiście istnieją? Jeżeli tak, to dlaczego są ważni ? Ilu aniołów może tańczyć na główce od szpilki? Czy istnieją aniołowie płci żeńskiej? Dlaczego maluje się aniołów z aureolą? Na te i wiele innych pytań odpowiada Peter Kreeft, profesor filozofii i autor wielu książek o tematyce religijnej. Opierając się na Piśmie Świętym, z poczuciem humoru, wyjaśnia czego dokonali aniołowie w historii ludzkości oraz ich rolę w życiu człowieka.
W drugiej części książki Autor udziela odpowiedzi na temat demonów. W jaki sposób aniołowie upadli? Jak demony kuszą ludzi? Czy egzorcyści naprawdę wyrzucają demony?

Ta książka zawiera odpowiedzi na wszystkie ważne i często zadawane pytania o stworzenia z innego świata – nadprzyrodzonego.

Mariusz | 2016-05-05
książek: 2016