Mały przewodnik po Hiszpanii

Wydawnictwo: Sport i Turystyka
83-217-2484-1
takisobiejac

Pierwsze wydanie tego przewodnika ukazało się w czerwcu 1982 roku z okazji piłkarskich mistrzostw świata España '82. Obecne zostało znacznie zmienione. Ale jest to nadal "Hiszpania w pigułce"; nie tyle opis, co wykaz najważniejszych zabytków, pomników historii, muzeów i osobliwości, jakie na ziemi hiszpańskiej pozostawiło 25 wieków historii. Najniezbędniejsze porady praktyczne ułatwią dostęp...

Ale jest to nadal "Hiszpania w pigułce"; nie tyle opis, co wykaz najważniejszych zabytków, pomników historii, muzeów i osobliwości, jakie na ziemi hiszpańskiej pozostawiło 25 wieków historii. Najniezbędniejsze porady praktyczne ułatwią dostęp tym, którzy zdecydują się na podróż do Hiszpanii.

źródło opisu: Wydawnictwo Sport i Turystyka, 1985

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Anna | 2013-09-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Podróże