UFO
literatura faktu
DevilJoker

Autor w kolejnych rozdziałach przedstawia niewyjaśnione zagadki ludzkości wiążąc je jednocześnie z UFO. Książka zawiera zagadki i przedstawia tezy próbujące je wyjaśnić. Autor opiera się na własnych rozważaniach, opisach świadków, a także próbach interpretacji ogólnodostępnych faktów i informacji.

źródło opisu: własny

źródło okładki: internet

just4day | 2019-02-20

Bardzo mała książeczka którą można dosłownie schować do kieszeni kurtki i zabrać ze sobą w podróż. Mała ale dobrze wprowadzająca czytelnika w świat ufologii i kto wie może nawet rozbudzić większą fascynacje tym tematem. Oprócz słynnej obserwacji Kennetha Arnolda z 1947 roku, znajdziemy w tej mini książeczce także wiele innych obserwacji.

Ella | 2015-09-28

" Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło " - tak można by podsumować ten zbiór historii i incydentów z udziałem NOLi z całego świata. Autor robi przegląd tego typu zdarzeń, jakie miały miejsce na świecie i w Polsce i przedstawia różne hipotezy ich mniej lub bardziej racjonalnego wytłumaczenia. I co znamienne - minęło 30 lat od ukazania się tej książki, a zagadka epoki pozostaje wciąż niewyjaśniona...