Zagadka epoki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "SENSACJE XX WIEKU". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MON
UFO
literatura faktu
DevilJoker

Autor w kolejnych rozdziałach przedstawia niewyjaśnione zagadki ludzkości wiążąc je jednocześnie z UFO. Książka zawiera zagadki i przedstawia tezy próbujące je wyjaśnić. Autor opiera się na własnych rozważaniach, opisach świadków, a także próbach interpretacji ogólnodostępnych faktów i informacji.

źródło okładki: internet

Ella | 2015-09-28

" Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło " - tak można by podsumować ten zbiór historii i incydentów z udziałem NOLi z całego świata. Autor robi przegląd tego typu zdarzeń, jakie miały miejsce na świecie i w Polsce i przedstawia różne hipotezy ich mniej lub bardziej racjonalnego wytłumaczenia. I co znamienne - minęło 30 lat od ukazania się tej książki, a zagadka epoki pozostaje wciąż niewyjaśniona...

Oczytany | 2017-02-14
tyrmand | 2016-12-11