Zagadka epoki

Jerzy Domański Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Seria: Sensacje 20 wieku literatura faktu
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
UFO
literatura faktu
Sensacje 20 wieku
UFO

Bardzo mała książeczka którą można dosłownie schować do kieszeni kurtki i zabrać ze sobą w podróż. Mała ale dobrze wprowadzająca czytelnika w świat ufologii i kto wie może nawet rozbudzić większą fascynacje tym tematem. Oprócz słynnej obserwacji Kennetha Arnolda z 1947 roku, znajdziemy w tej mini książeczce także wiele innych obserwacji.

" Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło " - tak można by podsumować ten zbiór historii i incydentów z udziałem NOLi z całego świata. Autor robi przegląd tego typu zdarzeń, jakie miały miejsce na świecie i w Polsce i przedstawia różne hipotezy ich mniej lub bardziej racjonalnego wytłumaczenia. I co znamienne - minęło 30 lat od ukazania się tej...

• X półka 3
  • UFO, ezoteryka
  • Lotnictwo
  • Książki młodości
  • Moja własność
  • 013 -INNE
  • Czytane więcej niż jeden raz.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zagadka epoki