Księżniczka Jessica i bransoletka przyjaźni

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska
Cykl: Klub Tiary (tom 14)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Princess Jessica and the Best Friend Bracelet
klub tiary, rubinowy pałac
fairada

Akademia Księżniczek obchodzi Święto Przyjaźni. Księżniczka Jessica chce z tej okazji przygotować coś wyjątkowego dla swoich przyjaciółek z Makowego Pokoju. Miejmy nadzieję, że okropna Księżniczka Diamonda nie popsuje wszystkiego!

źródło opisu: Zielona Sowa, 2009

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

książek: 2073
LenaU | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Książeczka przyjemna, na godzinkę czytania dziecku. Szybka akcja wciąga, choć czasami odniosłam wrażenie, że córka nie nadąża za wszystkim, gdyż mnie samej trudno było wychwycić kto kiedy mówi, więc pewnie nie byłam mistrzynią dialogów. Dla dziewczynek, które samodzielnie pragną zagłębić się w lekturze jest to ciekawa pozycja, tym bardziej że dotyczy przyjeźni, zaufania i szczerości. Będzie się podobać każdej młodej dziewczynce.