Księżniczka Chloe i halka w pierwiosnki

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska
Cykl: Klub Tiary (tom 13)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Princess Chloe and the Primrose Petticoats
klub tiary, rubinowy pałac
fairada

Księżniczka Chloe nie może się doczekać, kiedy założy swoją suknię z halką w pierwiosnki na bal w Rubinowym Pałacu. Zapomniała jednak zabrać z domu zaproszenie! Co gorsza, Księżniczka Gruella chce od niej pożyczyć sukienkę...

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2009

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/

Luna2401 | 2016-05-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 09 maja 2016

Ciekawa fabuła i interesujące historie księżniczek. Książka krótka i napisana w prostym języku. Wzbogacają ją ładne ilustracje.

ReadyToReading0 | 2014-11-13

To chyba moja ulubiona część :) Bardzo mi się podobała cała historia,polubiłam też Księżniczkę Chloe-była trochę podobna do mnie. Polecam gorąco :)

książek: 2073
LenaU | 2014-04-08
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

Kolejna przyjemna pozycja dla dziewczynki. Kolejna księżniczka, która ma skutki i kłopoty i odkrywa, że dzięki dobroci, życzliwości oraz przyjaźni wszystko się może udać. Miła lektura zarówno dla odbiorcy jak i dla czytającego.

Naddia | 2012-09-26
Przeczytana: 18 września 2012

Bardzo ciekawa książka :P
Ale przynajmniej Kudzi się podobało a najważniejsze:)