Duchy na zamku

Wydawnictwo: Novus Orbis
Kyhlsae

Hrabia Lodewijk postanawia wprowadzić się do odziedziczonego zamku Haverstein, ale ucieka w chwili, gdy w oknie wieży pojawia się dwoje dzieci w średniowiecznych strojach. Poprzedni właściciele umykali stąd w panice. Zostawiali nawet ubrania i biżuterię. Wszystko zaczęło się w 1121 roku. Wymordowano wówczas członków rodu van Havre tot Gort, lecz ich duchy nadal strzegły zamku. Sprawy się...

Sprawy się komplikują, kiedy do Haverstein przybywa kustosz Bollekens. Nie wie, że zakłóca spokój niewidzialnych lokatorów.

Rozwścieczone duchy zbierają się na naradę familijna. Muszą znaleźć sposób na wypłoszenie intruzów...

źródło opisu: Novus Orbis

źródło okładki: www.antykwariat-mit.pl