Piąty wymiar

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasza Biblioteka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich
magic_touch

Nieoczekiwane skutki niezwykłej przyjaźni chłopca z dobrego domu i głuchoniemego sieroty... Tajemniczy pies pojawiający się zawsze w centrum dziwnych, niewyjaśnionych wydarzeń... Doświadczony inspektor policji starający się połączyć się elementy kryminalnej zagadki w całość... Piąty wymiar to historia, w której wszystko jest możliwe, racjonalne odpowiedzi nie zawsze przynoszą rozwikłanie...

Piąty wymiar to historia, w której wszystko jest możliwe, racjonalne odpowiedzi nie zawsze przynoszą rozwikłanie zagadki, a nieoczekiwane zwroty akcji sprawiają, że czyta się ją jednym tchem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ewenteen | 2014-11-29

Niezmiernie zawiodłam się na tej książce. Liczyłam na dobrą powieść z wątkiem detektywistycznym, ale tak nie było. Akcja jest nudna, bohaterowie mało wyraziści, a pomysł dość kiepski.

Kirki | 2015-04-01
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki