Tom and Jerry. Wielki mecz!

83-87204-92-7
Amanda

Tom ma bilety na mecz. Nic nie sto na przeszkodzie, żeby spędzić wspaniałe popołudnie. Zadowolony z życia, zajął swoje miejsce na stadionie, założył nogę na nogę (przepraszam - łapę na łapę), ujął w garść hot doga, w drugą garść puszkę czegoś słodkiego i gazowanego, obok ekstra dziewczyna... Żyć nie umierać. Ale los lubi płatać różne figle! A może to nie los? W każdym razie ktoś nie zamierza dopuścić, żeby Tom obejrzał sobie spokojnie mecz.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!