Człowiek. Budowa i funkcjonowanie organizmu, zdrowie, choroby, higiena

Wydawnictwo: Impress
człowiek, budowa, higiena
Tiger

Jest to pierwsze kompendium zawierające podstawowe wiadomości o budowie i funkcjonowaniu organizmu ludzkiego, jego zdrowiu, chorobach i higienie. Książka z pewnością zainteresuje każdego Czytelnika. Uczniom gimnazjum ułatwi przygotowanie się do egzaminu,sprawdzianów i konkursu. Przyciągająca wzrok barwna szata graficzna ułatwi poznanie anatomii i fizjologii człowieka,a także jest dodatkową...

Przyciągająca wzrok barwna szata graficzna ułatwi poznanie anatomii i fizjologii człowieka,a także jest dodatkową zachętą do sięgnięcia po tę książkę.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie autorskie