Cytologia, rozwój zarodka i tkanki człowieka

Wydawnictwo: WSiP
biologia, cytologia, człowiek, tkanki
Natalia G

Książka pomocnicza dla kandydatów na akademię medyczną, wydziały przyrodnicze i akademię wychowania fizycznego. Repetytorium informacji na temat rozwoju zarodka ludzkiego oraz budowy i funkcjonowania tego organizmu. Książka, zgodnie z podtytułem, jest adresowana do osób przygotowujących się do zdawania egzaminów na wyższe uczelnie o określonym profilu. Ponadto może być polecana i...

Repetytorium informacji na temat rozwoju zarodka ludzkiego oraz budowy i funkcjonowania tego organizmu. Książka, zgodnie z podtytułem, jest adresowana do osób przygotowujących się do zdawania egzaminów na wyższe uczelnie o określonym profilu. Ponadto może być polecana i wykorzystywana przez uczniów klasy 3. liceum ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym. Pozycję tę uzupełnia zestaw pytań testowych z zakresu cytologii, rozwoju zarodka i tkanek. Bogato ilustrowana, głównie rycinami o charakterze schematów.

źródło opisu: http://adam.edu.pl/index.php?s=karta&id=549

źródło okładki: http://adam.edu.pl/index.php?s=karta&id=549