Kobiety kochają łajdaków! Jak sprawić, by się za Tobą uganiały

Wydawnictwo: Sensus
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Jak być trudnym do zdobycia i budzić gwałtowne żądze kobieta Jak podkreślać różnice między Tobą a nimi, by ciągle starały się o Twoją akceptacjęa Jak skracać i budować dystans, aby nigdy nie czuły się za pewniea Jak manifestować swoją wartość, intrygować i sprawiać, żeby to one zabiegały o Ciebiea Niedostępny znaczy pociągający! Pamiętasz z dzieciństwa zdanie: Dziewczynkom się ustępuje a Przez całe życie wpajano Ci, że musisz być miły i szarmancki dla kobieta Szanujesz płeć piękną ponad wszel

kwikster | 2017-02-21
Przeczytana: 17 grudnia 2016

Bardzo praktyczna książeczka. Młodzi adepci będą zachwyceni. Gorąco polecam ze względu na sporą ilość przydatnych życiowych rozwiązań.

Rafx | 2014-07-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Relacje