Antidotum na zmęczenie. Odkryj niewyczerpane źródło energii życiowej

Wydawnictwo: Sensus
9788324620104
poradniki

Witalność ciała Giętkość umysłu Spokój ducha Wielka energia w małym organizmie Twoje ciało jest świątynią. Perfekcyjną konstrukcją, zaprojektowaną przez genialnego architekta, i jednocześnie inspirującym dziełem sztuki. Jednak każdego dnia przyczyniasz się do degradacji tego niezwykłego tworu natury. Jeśli odczuwasz wszechogarniające zmęczenie, Twoje samopoczucie regularnie się pogarsza, a Twoje siły witalne gwałtownie maleją, potrzeba Ci radykalnej odnowy! Naucz się przywracać energię i harmoni

Marcin | 2015-12-24
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam