100 skarbów Włoch. Przewodnik po kulturze i historii

100 Treasures of Italy
albumy, podróże, Włochy
albumy
Algoforos

Od szczytów Gran Paradiso, najwyższej włoskiej góry, po mieniące się plaże i piękne śródziemnomorskie wybrzeża na południu kraju – Włochy olśniewają różnorodnością bogatych krajobrazów i tętniących życiem miejsc. Kosmopolityczne miasta, takie jak Mediolan i Rzym, łączą niepowtarzalny styl z historią, podczas gdy małe miasteczka i wioski podtrzymują tradycję i gościnność włoskiego starego miasta. "100 skarbów Włoch" zabierze was na kolorową wycieczkę po tych ponadczasowych, urokliwych miejscach. W tej książce informacje dotyczące podróży, wskazówki i fakty historyczne znajdują się obok setek oszałamiających zdjęć, byście mogli posmakować la dolce vita. Jeśli jesteście miłośnikami jedzenia, przyrody, mody, sztuki czy też słońca i morza, we Włoszech znajdziecie coś dla siebie.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Madzia | 2018-07-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadane
Przeczytana: 10 lipca 2018

Temat jest super (jak dla mnie oczywiście), ale ta książka ma kilka podstawowych wad:
- format (wielka i ciężka, strasznie niewygodna);
- czasami ma się wrażenie, że tekst urywa się w połowie, czegoś tam brak;
- pojawiają się błędy (stylistyczne, literówki, ogólnie różne).
Nad stroną merytoryczną rozwodzić się nie będę, bo się nie znam ;)

Algoforos | 2013-07-30
Na półkach: Przeczytane, Muszę kupić!
Przeczytana: 27 czerwca 2012

Dla wszystkich miłośników Włoch; może być bardzo pomocna dla tych, którzy planują tam wakacje. Piękne zdjęcia, treść bogata w informacje i ciekawostki, starannie opracowana. Naprawdę wartościowa publikacja!

erlend | 2015-12-31
Manue | 2014-07-13