Przesłanie Opiekuna Duchowego

Cykl: Joga sukcesu
Wydawnictwo: Tara
rozwój duchowy
A--

Pisząc tę książkę, przepełniona ogromną radością dzielenia się słowami, płynącymi z wnętrza mej duszy, chciałam, aby jej treść wypełniła modlitwa i skupienie. Dzięki temu, nadałam jej ogromną moc, z której czerpać może każdy, kto tylko zagłębi się w jej treść. Sama także bardzo często do niej powracam, zwłaszcza wtedy, gdy szukając odpowiedzi na jakieś pytania, intuicyjnie powracam do przekazów, których uniwersalność jest ponadczasowa.

Przekazując ją w wasze dłonie, przesyłam energię mojej świadomości dalej wiedząc, że w momencie, gdy ją będziesz czytać, energia ta stanie się napełniona i twoją wewnętrzną mądrością, miłością i mocą. A wtedy, będzie płynąć od ciebie dalej, ku innym, otwartym na nią duszom.

Oto Ja, Twój Opiekun Duchowy..
[http://www.annaatras.com/astral]

Przyjmij mnie w swoim sercu i pozwól, bym poprowadziła się w świat twoich najpiękniejszych uczuć. Zaufaj mi, a zabiorę się w podróż do twojego wnętrza . Tam, gdzie odnajdziesz samego siebie, tam gdzie poprzez swoją intuicję, odnajdziesz drogę do boga.
[z okładki]

źródło opisu: http://www.annaatras.com/astral

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!