zatracona sztuka słuchania

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Jak słuchać, by umacniać więzi z bliskimia Jak mówić, by zostać wysłuchanym i zrozumianyma Jak czytać czyjeś myśli między wypowiadanymi słowamia Odzyskaj utraconą umiejętność słuchania Słuchać, jak to łatwo powiedzieć Coraz mniej ze sobą rozmawiamy, a kiedy już do siebie mówimy, zwykle wymieniamy tylko niewiele znaczące zlepki zdań. Gdy wreszcie mamy sobie coś do powiedzenia, i tak zwykle nie potrafimy wsłuchać się w to, co mówią nam nasi rodzice, dzieci, przyjaciele. Dlaczegoa S

Bartosz Wojciek | 2014-10-11

Na książkę trafiłem zupełnie przypadkiem, natomiast niezmiernie się cieszę, że tak się stało. Daje wiele do myślenia, uświadamia czym tak naprawdę jest słuchanie i jak wiele pracy należy włożyć, by - użyje nieco wyświechtanego określenia - aktywnie słuchać. Dzięki tej pozycji otworzyłem się na drugiego człowieka i z większą uwagą podchodzę do prowadzonych rozmów.

muciekmatyld213 | 2014-09-17
campino | 2011-07-27