Tajemnica Medjugorie. Maryja ratuje świat

2012-05-01
objawienia Najświętsza Maryja Panna

Fajnie się czytało

Fajnie się czytało

Obowiązkowa pozycja. Polecam każdemu! Póki jeszcze jest czas...

Obowiązkowa pozycja. Polecam każdemu! Póki jeszcze jest czas...

Polecam, książka przybliżyła mi Matkę Boską, pokazała Jej wielką miłość do ludzi, odsunęła trochę strach przed Bogiem, sprawiła, że moja wiara jest lepsza. Jeszcze raz polecam!

Tę książkę przeczytała mi mama gdy byłam jeszcze bardzo młoda 12/13 lat :) Jakieś 2 lata temu nie pamiętam dokładnie postanowiłam przeczytać ją sama by zrozumieć o co tak naprawdę chodzi w tej książce i udało mi się :D Nie mogłam przestać jej czytać. Łatwa do czytania książka i świetne świadectwo dziennikarza.

Bardzo dobra książka. Jedna z nielicznych, które przeczytałem od deski do deski i to tego samego dnia, w którym ją kupiłem.
Daje do zrozumienia, że żyjemy w czasach niezwykłej zmiany, a ludzkość ma coraz mniej czasu, aby się nawrócić.

Bardzo wartościowa książka, przedstawia wiele ciekawych faktów, z których do tej pory nie zdawałam sobie sprawy.

Książka, której nie da się zapomnieć.
Wezwanie Maryi skierowane do każdego z nas jest tak naglące, że wprost nie może pozostać bez odpowiedzi. Jest to niesamowita opowieść o Matce Boga przychodzącej właśnie teraz, w naszych czasach - by ratować nas przed zbliżającą się karą. Maryja mówi o Szatanie, który stawił się przed tronem Boga, ostrzega, napomina, ale i przynosi otuchę i nadzieję. Słowa Królowej Pokoju całkowicie pokrywają się z wcześniejszymi objawieniami danymi m. in. bł. Annie Katarzynie Emmerich, czy papieżowi Leonowi XIII. Z tej książki dowiecie się również o silnych związkach Jana Pawła II z Medjugorie. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że po przeczytaniu tej książki zmieniłam stosunek do tych objawień. Wcześniej postrzegałam je jako podejrzane, bo trwają przecież długo (zbyt długo, jak sama wcześniej myślałam, żeby mogły być prawdziwe). I w końcu nawet nie zatwierdzone jeszcze przez Kościół. Jadnak słowa Matki Bożej zapadają nie tylko w pamięć, ale i w serce. I zaczęłam rozumieć, dostrzegać sens i ogromny dar jakim jest Medjugorie, a przede wszystkim Ta, która to miejsce wciąż odwiedza i Która wychodzi pierwsza na spotkanie. Maryja chce nam pomóc - tylko czy odpowiemy na Jej prośby?
Przeczytajcie tę książkę, naprawdę warto!

Książka, której nie da się zapomnieć.

• Religia
  • Pożyczone