Tajemnica Benedykta XVI. Dlaczego pozostał papieżem?

Antonio Socci Wydawnictwo: Aromat Słowa religia
The Secret of Benedict XVI: Why he is still Pope?
Marcin Masny
Aromat Słowa
chrześcijaństwo
The Secret of Benedict XVI: Why he is still Pope?
religia
Marcin Masny
chrześcijaństwo

Bardzo dobrze przedstawione tło historyczne.

Książka niezwykle ciekawa. Zwraca uwagę na pewne rzeczy, nad którymi nie zawsze się zastanawiamy, bądź nie mamy na tyle wiedzy w danej dziedzinie. Warto ją przeczytać. Zdecydowanie polecam.

Z pewnością ta książka nie jest tak zaskakująca jak poprzednie kilka tytułów autora. Momentami wręcz trudno wskazać, co autor chce przekazać czytelnikowi - szczególnie w pierwszej części książki, gdzie dość dużo pisze o polityce światowej. Gdy jednak tematy coraz bardziej skupiają się na pontyfikacie Benedykta i dowodach na to, że się nie skończył - robi się znacznie...

• 2020
  • Chcę kupić