Tajemnica Medjugorie. Maryja ratuje świat

objawienia Najświętsza Maryja Panna
religia
objawienia Najświętsza Maryja Panna

Fajnie się czytało

Obowiązkowa pozycja. Polecam każdemu! Póki jeszcze jest czas...

Polecam, książka przybliżyła mi Matkę Boską, pokazała Jej wielką miłość do ludzi, odsunęła trochę strach przed Bogiem, sprawiła, że moja wiara jest lepsza. Jeszcze raz polecam!

Tę książkę przeczytała mi mama gdy byłam jeszcze bardzo młoda 12/13 lat :) Jakieś 2 lata temu nie pamiętam dokładnie postanowiłam przeczytać ją sama by zrozumieć o co tak naprawdę chodzi w tej książce i udało mi się :D Nie mogłam przestać jej czytać. Łatwa do czytania książka i świetne świadectwo dziennikarza.

Bardzo dobra książka. Jedna z nielicznych, które przeczytałem od deski do deski i to tego samego dnia, w którym ją kupiłem.
Daje do zrozumienia, że żyjemy w czasach niezwykłej zmiany, a ludzkość ma coraz mniej czasu, aby się nawrócić.

Na półkach: , , , ,

Bardzo wartościowa książka, przedstawia wiele ciekawych faktów, z których do tej pory nie zdawałam sobie sprawy.

Książka, której nie da się zapomnieć.
Wezwanie Maryi skierowane do każdego z nas jest tak naglące, że wprost nie może pozostać bez odpowiedzi. Jest to niesamowita opowieść o Matce Boga przychodzącej właśnie teraz, w naszych czasach - by ratować nas przed zbliżającą się karą. Maryja mówi o Szatanie, który stawił się przed tronem Boga, ostrzega, napomina, ale i przynosi...

• Religia
  • Wiara, Bóg, Kościół
  • Moje lektury obowiązkowe (pierwsze w kolejce do czytania)
  • Biblioteka apokaliptyczna (odsłaniająca tajemnice)
  • 2017
więcej mniej