Miecz Maramy

Okładka książki Miecz Maramy Marian Piotr Rawinis
Okładka książki Miecz Maramy
Marian Piotr Rawinis Wydawnictwo: Pi Cykl: Saga rodu z Lipowej (tom 2) literatura piękna
Saga rodu z Lipowej (tom 2)
Pi
2010-03-03
2010-03-03
miłość średniowiecze saga rycerstwo

Delikatnie zaczynają rozwijać się wątki, bez natłoku wydarzeń. Widać, że treść ustawiona jest na długi cykl. Niczym zaskakującym natomiast nie są wydarzenia kreujące głównych bohaterów. Niemniej, co stwierdzam jako entuzjastka zupełnie innego gatunku, czyta się przyjemnie.

Młody chłopak o dwukolorowych oczach zna się na wielu rzeczach. Potrafi leczyć i ma o tym nie złe pojęcie. Dostaje rozkaz opatrzenia raz człowiekowi ,który ukradł małe dziecko ojcu.

Historyczny tasiemiec pokroju "m jak miłość ". Mimo wszystko wciąga, jest dobrze napisana, czasami naiwna. Idealna do pociągu.

• Cykle 👾
  • Reszta