Pelargonie na balkony, tarasy, do ogrodu

Wydawnictwo: RM
flora i fauna

Pelargonie to wielość barw, różnorodność gatunków i łatwa uprawa. W tym bogato ilustrowanym poradniku znajdziecie odpowiedzi na pytania: jakie odmiany pelargonii wybrać do ukwiecenia naszego balkonua, czy można sadzić je w ogrodziea, w jaki sposób należy o nie zadbać, gdy potrzebują naszej pomocya, jak dużo czasu trzeba im poświęcaća, czy możemy sami zrobić sadzonkia, czy można je przechowywać na drugi rok w mieszkaniua ...i wiele innych problemów opisanych jasno i przejrzyście. Pelargonie zawsze w modzie!

ewasia | 2016-07-19