Seks i miłość. Nowoczesny poradnik dla chłopaków

Tłumaczenie: Paweł Urbanik
Wydawnictwo: Czarna Owca
Respekt. En sexbok för killar
978-83-7554-405-3
poradniki
Ag2S

Pierwszy tak odważny przewodnik po seksie dla chłopaków. Nieważne czy jesteś homo, hetero czy jeszcze nie wiesz, nieważne jaki seks lubisz, znajdziesz tu wskazówki jak rozmawiać z dziewczynami/chłopakami o swoich potrzebach i fantazjach. Nauczysz się jak być odpowiedzialnym w relacjach, jak przeżyć pierwszy raz, jak zdjąć ten cholerny stanik, jak doprowadzić ją do orgazmu, jak prawidłowo...

Pierwszy tak odważny przewodnik po seksie dla chłopaków.

Nieważne czy jesteś homo, hetero czy jeszcze nie wiesz, nieważne jaki seks lubisz, znajdziesz tu wskazówki jak rozmawiać z dziewczynami/chłopakami o swoich potrzebach i fantazjach. Nauczysz się jak być odpowiedzialnym w relacjach, jak przeżyć pierwszy raz, jak zdjąć ten cholerny stanik, jak doprowadzić ją do orgazmu, jak prawidłowo założyć gumkę. Dowiesz się jeszcze więcej o masturbacji, o tym, że dobre porno nie jest złe, nauczysz się jak zrobić jej albo jemu dobrze ręką, językiem i ustami. A przede wszystkim nauczysz się szanować siebie i innych, bo bez tego nie ma udanego seksu!

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

Robert | 2016-04-26

Świetna książka, którą można polecić każdemu - bez względu na płeć, poglądy czy orientację seksualną.
Książka "Seks i miłość" wyraźnie rozgranicza zachowania dobre i zachowania złe. Jej autor nie boi się odważnych tez. Mówi tylko to, co myśli. I to językiem, który jest dostosowany do języka współczesnej młodzieży. Nie brakuje jednak w tej książce również odniesień naukowych. Nawet suche fakty są w niej przedstawione w bardzo ciekawy sposób. Autor stara się wpoić czytelnikom, że powinni nauczyć się odpowiedzialności za swoje czyny.
Życie jest pełne niespodzianek. Również w łóżku. Warto odkrywać siebie i warto być sobą. To - wydaje mi się - główne tezy tej książki.

Przemysław | 2017-08-13
Ewa | 2017-04-03