Seks i miłość. Nowoczesny poradnik dla chłopaków

Okładka książki Seks i miłość. Nowoczesny poradnik dla chłopaków
Inti Chavez Perez Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
2012-07-01
978-83-7554-405-3
Paweł Urbanik

więcej Więcej

Jak można pisać o "robieniu dobrze jej, lub jemu" lub może wszystkim razem - jednocześnie pisać o szacunku? Coś wam się ludzie mocno głowa szambem zalała. Boże jakich ja czasów dożyłam. Gówno ładnie uperfumowane. Szkoda że nikt nie myśli tak jak ja, bo nie ma tu żadnych opinii. Tragiczne. żeby było precyzyjniej: ja wolałabym, żeby moje dzieci najpierw umiały nawiązywać...

Świetna książka, którą można polecić każdemu - bez względu na płeć, poglądy czy orientację seksualną.
Książka "Seks i miłość" wyraźnie rozgranicza zachowania dobre i zachowania złe. Jej autor nie boi się odważnych tez. Mówi tylko to, co myśli. I to językiem, który jest dostosowany do języka współczesnej młodzieży. Nie brakuje jednak w tej książce również odniesień...

• Romantyzm
  • 2012
  • Literatura szwedzkojęzyczna
  • Studia/Pedagogika/Kuratela sądowa/Patologie społeczne/Resocjalizacja i profilaktyka społeczna
  • Seksuologia
  • Zabarwienie erotyczne/pornograficzne

Dodaj cytat z książki Seks i miłość. Nowoczesny poradnik dla chłopaków