Masz nową szansę

Start here go anywhere
wybory, szanse, religia, decyzje
poradniki
Wiola

Tak często wydajemy się zaskoczeni rezultatami naszych decyzji, jakich przychodzi nam w życiu doświadczać. Uświadomienie sobie, że nasze działanie przynosi określone konsekwencje, to jedna z najbardziej otrzeźwiających prawd, jaką wielu z nas musi sobie przyswoić. Wszystko, co robimy, wpływa albo na nas samych, albo na innych, a zwykle na obie strony - Richie Hughes W tej książce odkryjesz,...

W tej książce odkryjesz, jaką moc mają twoje wybory i czym są uwarunkowane. Dowiesz się również, że twoje wybory mają wpływ na przyszłość - twoją i innych wokół ciebie. Nauczysz się odczytywać znaki wzdłuż drogi, dokonywać dobrych wyborów i nigdy nie dać się zwieść z właściwej ścieżki - Perry Stone

źródło opisu: z książki

źródło okładki: Koinonia

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!