Praprababka Honorata

Wydawnictwo: Egmont Polska
Honorata la Trisaïeule
komiksy
ashka

Cykl hard science fiction, rozgrywający się w dalekiej przyszłości na wielu planetach skolonizowanych przez Ziemian. Głównymi bohaterami są poszczególne pokolenia rodu Metabaronów, galaktycznych wojowników, których nie można pokonać w uczciwej walce. Twórcami serii są światowej sławy komiksiarze: Chilijczyk Alexandro Jodorowsky (ur. w 1929 r.) oraz Argentyńczyk Juan Gimenez (ur. w 1943 r.)....

Twórcami serii są światowej sławy komiksiarze: Chilijczyk Alexandro Jodorowsky (ur. w 1929 r.) oraz Argentyńczyk Juan Gimenez (ur. w 1943 r.). "Kasta Metabaronów" należy do tzw. uniwersum Incala. Inne komiksy, które należą do tego świata, to Incal, Technokapłani i Megalex.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/pl/komiksy/katalog/art19.html

źródło okładki: http://www.egmont.pl/pl/komiksy/katalog/art19.html