Wizyta ciotki Marshy

Tłumaczenie: Agnieszka Różańska
Wydawnictwo: Amber
Surviving aunt Marsha
Ania

Katastrofa! Rodzice wyjeżdżają, a Tiną, Vince'em i Aidanem ma się opiekować ciotka Marsha! Przez trzy tygodnie! I zaczyna się: trzeba sprzątać, chodzić wcześnie spać, po szkole wracać prosto do domu, nie wolno oglądać telewizji przy śniadaniu. To jeszcze nie koniec szykan. Ukochany pies ląduje w budzie na podwórku (zawsze spał w łóżku Vinc'a!), a ukochane komiksy lądują w szafie pod kluczem! Ale spokojnie. Bez paniki. Na pewno jest jakiś sposób, żeby przetrwać wizytę ciotki Marshy.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Amber, 2004