Piekielna rodzinka: Wakacje z piekła rodem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Piekielna rodzinka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
978-83-7298-993-2
rodzina, przygoda, wakacje
Edyta

Rodzina państwa Piekielnych snuje plany na wakacje. Jednak trudno ustalić cokolwiek, bo każdy z domowników ma inny pomysł. Czy uda się pogodzić tak różne oczekiwania? Tym bardziej że… Mama zniknęła na całe dwa tygodnie! Jak rodzina przeżyje inwazję kuzynki Taty? Czy złota rybka może spełnić życzenie? Czy Adasiowi uda się zdobyć certyfikat maga? Czym są tajemnicze skrzydlate konie? Jak skończy się wakacyjna przygoda i czy wszyscy członkowie piekielnej rodzinki znajdą to, czego szukali? Odpowiedzi szukaj w tej książce!

źródło opisu: nota wydawcy

kamyk576 | 2013-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2013

Fajna, szybko się czyta. Przede wszystkim śmieszna. jednak to dla dzieci w wieku +8 lat.

Xymena | 2011-07-01
Przeczytana: 30 czerwca 2011

Zaczęły się wakacje, więc gdy trafiłam w księgarni na wyprzedaż książek, a wśród nich na "Wakacje z piekła rodem", postanowiłam odświeżyć znajomość z Piekielną Rodzinką.

Odwiedziny nie trwały zbyt długo, bo książkę czyta się błyskawicznie, ale zdecydowanie poprawia ona humor.

W tej części (a jest to część czwarta), Piekielni próbują dojść do porozumienia odnośnie wakacji. Nie jest to proste, bo oczywiście każdy z nich ma inny pomysł, co rodzi masę zabawnych sytuacji. Jeden z członków rodziny niespodziewanie postanawia zostawić niesforną gromadę na pastwę losu, przeżywają też najazd kuzynki przewrażliwionej na punkcie czystości oraz spotykają niesamowite stworzenia nocne.

Sympatyczny relaks na wakacyjne popołudnie dla każdego dziecka, jak również rodzica.

pia | 2016-06-11
Na półkach: 2016, Przeczytane