Ekspozycja. Warsztaty fotograficzne

Wydawnictwo: Helion
9788324620050
poradniki

Poznaj tajniki prawidłowej ekspozycji i rób perfekcyjne zdjęcia!! Jak pracować ze światłem naturalnyma Jak wykorzystać twórczą siłę głębi ostrościa Jak uchwycić na fotografii nastrój chwili i pokazać własne emocjea Właściwe operowanie takimi wielkościami, jak przysłona, czas naświetlania i ekwiwalent czułości matrycy lub filmu daje gwarancję uzyskania zamierzonego efektu na fotografii. Jednak aby zrobić perfekcyjne technicznie zdjęcia, ukazujące autentyczne emocje, oddające piękno i nastrój chwi

szedar1 | 2016-09-29
Przeczytana: 24 października 2010