Kodeks karny. Praktyczny komentarz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Praktyczne komentarze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
978-83-264-0434-4
prawo
pirat_ta

Niniejszy komentarz jest dziełem pracowników Katedry Prawa Karnego Porównawczego WPiA Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie: dr Małgorzaty Budyn- Kulik, dr Patrycji Kozłowskiej-Kalisz, dr Marka Kulika i prof. dr hab. Marka Mozgawy. W sposób syntetyczny, uwzględniając poglądy doktryny prawa karnego i orzecznictwo, przedstawiono analizę przepisów kodeksu karnego. Komentarz adresowany jest do szerokiego kręgu odbiorców- zarówno teoretyków, jak i praktyków. Może być pomocny w zdobywaniu wiedzy z zakresu prawa karnego przez studentów i aplikantów, przydatny praktykom w ich codziennej pracy.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.profinfo.pl