Dorastanie do świętości

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
978-83-7256-880-9
religia
Śnieżka

Ta książka – przewodnik po drogach świętości we współczesności – jest adresowana do tych wszystkich, którzy pragną się nieustannie rozwijać, czyli codziennie stawać kimś dojrzalszym i większym od samego siebie. Została napisana językiem zrozumiałym dla ludzi uformowanych w społeczeństwie informatycznym. Konkretnie i precyzyjnie opisuje kryteria dojrzałości w odniesieniu do wiary, nadziei,...

Została napisana językiem zrozumiałym dla ludzi uformowanych w społeczeństwie informatycznym. Konkretnie i precyzyjnie opisuje kryteria dojrzałości w odniesieniu do wiary, nadziei, miłości i wolności. Pokazuje, że dorastanie do świętości to naśladowanie Chrystusa, który uczy nas mądrze myśleć, roztropnie kochać, solidnie pracować.

źródło opisu: Pomoc, 2007

źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/

Piotr Sobota | 2014-11-22
Przeczytana: sierpień 2012

Kolejna, po Dzikim Sercu i Pułapkach na drodze do świętości, książka która zmieniła moje spojrzenie na życie. Książka uczy tego na co wskazuje jej tytuł - dorastania do świętości. A to najważniejsza rzecz w życiu - zostać świętym. Każdy może!!! A ta książka to udowadnia, obalając to co nam się wydaje o byciu świętym i często właśnie stoi na przeszkodzie. Polecam!

Marynia | 2012-07-12
Przeczytana: 06 sierpnia 2013

niezwykłe rekolekcje, które naprawde sprawiaja, że człowiek chce sie zmienić. łatwy i zrozumiały jezyk ks.Dziewieckiego sprawia, że książke czyta sie jak rozmowe z przyjacielem :)