Fotografia krajobrazu

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Krajobraz jest jednym z trudniejszych, ale także i najwdzięczniejszych tematów fotograficznych. ze względu na kaprysy pogody wymaga cierpliwości i wytrwałości. To pozornie łatwa dziedzina, która kryje w sobie jednak wiele tajemnic. Jedną z najlepszych metod poszerzania wiedzy w tej materii jest wykorzystywanie rad profesjonalistów. Książka Fotografia Krajobrazu oferuje taką możliwość. znajdziemy w niej omówienia zagadnień technicznych, jednak główna jej część skupia się na relacji artysty z fotografowanym tematem. Autor wyznaje zasadę, że im prostsze jest nasze podejście tym lepsze efekty osiągamy. To niepopularne przekonanie, jak i cała książka zasługują na uwagę wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie fotografii krajobrazu, bez względu na stopień ich zaawansowania.

Mateusz | 2016-01-21
Mateusz | 2015-12-27