Zgłosuj na książki roku 2017

Architektura drewniana

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podróże po Polsce". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
978-83-7073-800-6
architektura, przewodnik
albumy
A--

Książka zabierze cię w podróż szlakiem najpiękniejszych budowli drewnianych w Polsce. Zobaczysz zabytkowe cerkwie i kościoły, pałace i dwory, chałupy, wsie i skanseny. Nowa seria albumów o Polsce. Do oglądania, poczytania i skorzystania w praktyce. Dzięki pięknym zdjęciom i ciekawym tekstom, każda z książek zabierze cię w niezwykłą podróż, którą można odbyć siedząc w wygodnym fotelu. Każda też może być inspiracją do prawdziwych podróży po fascynujących zakątkach naszego kraju.

źródło opisu: Multico, 2011

źródło okładki: Multico, 2011