Miejsca mało znane

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
978-83-7763-042-6
albumy
A--

"Podróże po Polsce. Miejsca mało znane" to sposób na odkrywanie Polski. Podróż do 50 miejsc mniej znanych, choć często leżących przy głównych szlakach turystycznych. Są wśród nich m.in. podziemne lub skamieniałe miasta, krzywy las, wiklinowe królestwo czy Soplicowo z "Pana Tadeusza". Nowa seria albumów o Polsce. Do oglądania, poczytania i skorzystania w praktyce. Dzięki pięknym zdjęciom i...

Nowa seria albumów o Polsce. Do oglądania, poczytania i skorzystania w praktyce. Dzięki pięknym zdjęciom i ciekawym tekstom, każda z książek zabierze cię w niezwykłą podróż, którą można odbyć siedząc w wygodnym fotelu. Każda też może być inspiracją do prawdziwych podróży po fascynujących zakątkach naszego kraju.

źródło opisu: Multico, 2011

źródło okładki: Multico, 2011

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!