Olśnienia

Wydawnictwo: Pallottinum
83-7014-248-6
religia
IwonaB

Ks. M. Maliński po studiach w Krakowie, Lublinie i Rzymie skoncentrował się na mówieniu i pisaniu o podstawowych problemach człowieka. Jego oryginalność to współczesny sposób myślenia i język, dzięki któremu najtrudniejsze sprawy, jakie przedstawia, są dla wszystkich zrozumiałe. Niemniej zaskakuje nas swoim widzeniem człowieka, społeczeństwa, Kościoła, religii, Boga. Szokuje nas ukazywaniem spraw na pozór znanych, a naprawdę nie rozumianych. Podaje nową wizję naszego, a przecież nieznanego świata. Stąd nieustanna popularność jego prelekcji, kazań, rekolekcji, jak również książek.
"Olśnienia" to kolejna pozycja, która uświadamia nam nie odkryte siły drzemiące w nas, jak również odsłania ukryte prawdy tkwiące w Ewangelii.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: www.pallottinum.pl