Smutny kryminał. Życie przeżyć

9788306019360
literatura radziecka
klasyka
anetqaa1990

"Smutny kryminał" i "Życie przeżyć" to utwory odzwierciedlające pasję moralną i zaangażowanie autora w walkę z negatywnymi społecznie zjawiskami i różnego rodzaju wypaczeniami ludzkich charakterów - z brakiem ideałów, bezdusznością, bezmyślnym okrucieństwem prowadzącym nieraz do zbrodni, obojętnością, nieuczciwością, egoizmem. Bohaterowie Astafiewa, choć niekiedy osamotnieni i nierozumiani,...

Bohaterowie Astafiewa, choć niekiedy osamotnieni i nierozumiani, walczą nieustępliwie z pleniącym się złem, wierząc, że ich wysiłki nie pójdą na marne.

źródło opisu: Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 1990

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!