Za bogaty na męża

Cykl: Ród Parentich (tom 1)
Wydawnictwo: Harlequin
Sabinka

Koledzy z firmy architektonicznej doceniają osiągnięcia zawodowe Giselle, ale nie lubią jej i nazywają Królową Śniegu. A jednak to właśnie ona wzbudza zainteresowanie Saula Parentiego, nowego szefa. Bogaty, pewny siebie biznesmen próbuje nawiązać z nią bliższą znajomość. Sądzi, że Giselle jest czułą i wrażliwą kobietą, która skrywa emocje pod maską chłodu. Oboje są oszołomieni siłą rodzącego...

Oboje są oszołomieni siłą rodzącego się między nimi uczucia. Czyżby miał to być nie tylko przelotny romans, ale coś znacznie poważniejszego? Czy są gotowi na taki krok?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo

Ola | 2017-07-04

No jak dla mnie bardzo słaba książka. Główna bohaterka bardzo denerwująca, niczym nie ujmuje, a wręcz jej nieeleganckie zachowanie odstręcza. Saul? No bez fajerwerków, umówmy się. Niby taki obyty biznesmen, a wyszedł z niego prostak już na samym początku, politowania godny czar, naprawdę. Końcówka to już w ogóle śmiech na sali. No bo ja się pytam, skąd ta miłość im się wzięła? Książka wprawiła mnie jedynie w zażenowanie, nie polecam.

| 2014-07-28

Love story. Kolejne z cyklu jak praca zbliża ludzi, a status materialny i pozycja społeczna nie ma żadnego znaczenia. No bo jakżeby inaczej?

Giselle jest architektem. Jest bardzo dobra w tym co robi, jednak nie przekłada się to na jej życie osobiste. Oceniania powierzchownie jeszcze bardziej zamyka się w sobie i odgradza murem. Jest uważana za oziembłą i oschłą, co jednak jest tylko przykrywką dla jej bogatego wnętrza.

Sean to człowiek sukcesu. Chłodny, a zarazem stanowczy zawsze dąży do swoich celów. Rodzinny majątek umożliwia mu pełną realizacja planów. Perfekcjonista, którego nic nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Do czasu…

Pierwsze spotkanie Giselle i Sean’a to bardzo emocjonalny moment. Zaskoczenie, złość, zainteresowanie. Kto by pomyślał, że wystarczy facetowi zająć miejsce parkingowe, żeby zwrócić na siebie uwagę? Chyba najwyższa pora wypróbować :D

Cóż dalej? Dalej opisywać nie będę ;) Liczę, że zainteresowani sami pokuszą się o sprawdzenie. Książka ma raptem 130...

Grazyna | 2012-08-28

Kontynuacja historii w następnej książce Cena władzy.

Lindsay | 2012-05-30
Przeczytana: 29 maja 2012

Po przeczytaniu opisu spodziewałam się czegoś innego, jednak książka była dość ciekawa ale krótka. Nie lubię takich książek w których coś się zaczyna i od razu kończy. Fabuła nie była tu jakoś strasznie wciągająca a książkę można za jednym zamachem przeczytać. Fajna propozycja na odpoczynek na jeden wieczór :)