Kubuś Puchatek

Okładka książki Kubuś Puchatek Walt Disney
Okładka książki Kubuś Puchatek
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Seria Klasyczna literatura dziecięca
literatura dziecięca
Seria Klasyczna
The Many Adventures of Winnie the Pooh
Egmont Polska
1998-01-01
1994-01-01
Katarzyna Ciążyńska
Kubuś Puchatek Disney

Miałam tę książkę w domu w twardej okładce. Była nowa. Pamiętam jej zapach, śliskie kartki oraz przepiękne kolorowe ilustracje. Przeczytałam ją niejednokrotnie a dopiero niedawno sobie o niej przypomniałam. Ile to jeszcze książek tego typu będę musiała „wygrzebać” z pamięci.

Cudowny Puchatek...

Cudowny Puchatek...

Ahh te czasy dzieciństwa, coś wspanialego. Ile to bajek sie oglądało ile się bawiło :)

Kubuś Puchatek i jego przyjaciele bardzo często mi towarzyszyli w różnych momentach mojego dziecięcego życia. Od tych milych w zaciszu domowego ciepła jak i w czterech kątach szpitalnej sali.

Każda bajka o Kubusiu Puchatku to ciepła, mila i bardzo ciekawa historia która spodoba się na pewno każdemu dziecku.

Polecam każdemu, dziecku jak i dorosłemu :)

Ponadczasowy Kubuś Puchatek i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu uczą, bawią, cieszą i interesują mojego synka. Polecam jako mama trzylatka :)

Choć to nie klasyczny "Kubuś Puchatek" A.A Milne to mój synek bardzo go lubi.
Szczególnie do gustu przypadł mu Tygrys :) i Świnka czyli Prosiaczek.
Obrazki są naprawdę bardzo ładne i podobają się dzieciom, szczególnie tym w wieku 2+.

Choć to nie klasyczny "Kubuś Puchatek" A.A Milne to mój synek bardzo go lubi.
Szczególnie do gustu przypadł mu Tygrys :) i Świnka czyli Prosiaczek.

Lubiałem tą ksiąrzke ale teras mi się trochę znudziła.W tej książce było za mało akcji,poprostu nie nowoczesne.

Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych:-)ponadczasowe wartości.

Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych:-)ponadczasowe wartości.

• Z dzieciństwa
  • Książki z dzieciństwa